معرفی شرکت

در سال 1386 جمعی از نخبگان دانشگاهی و مدیران اجرایی با سابقه کشور، هسته اولیه فعالیت‌های دانش بنیان کاربردی را در حوزه انفورماتیک و علوم رایانه بنا نهادند و در سال 1387 این روند منجر به تاسیس شرکت پردازش گسترش فجر گردید.

انگیزه اصلی از تاسیس این شرکت، ارائه پاسخی درخور به نیاز اساسی کشور در توسعه زیر ساخت‌های نرم افزاری و انفورماتیکی بوده است. در این راستا این شرکت موفق به گرد هم آوردن نیرو های زبده، متعهد، خلاق و تحصیل کرده، با تخصص‌های مختلف در کنار هم گردیده است و تشکیل چنین تیم‌هایی زمینه مناسبی را برای انجام فعالیت‌های میان رشته ای فراهم آورده است.

امروزه علوم رایانه ای و انفورماتیک در تمامی زمینه های فرهنگی، آموزشی، علمی، صنعتی، خدماتی و ارتباطی، در اقصی نقاط دنیا رسوخ کرده است تا حدی که به  بستر الزامی انجام فعالیت‌ها، در تمامی این زمینه‌ها تبدیل شده است. متأسفانه به دلیل نبود سیاست­گذاری­های کلان مناسب و عدم وجود دید علمی و تخصصی در زمینه، ارائه خدمات انفورماتیک در کشور ما و بالاخص در شرکت­های ارائه دهنده این خدمات، به تقاضاهای تخصصی و میان رشته ای پاسخ مناسبی داده نشده و عمدتاً محصولات انفورماتیکی به جای رفع نیازهای اساسی، جنبه تزئینی پیدا کرده است.

همان‌گونه که اشاره شد شرکت پردازش گسترش فجر با در اختیار داشتن تیم‌های خلاق و زبده و چند تخصصی بر آن شده است که در سطحی متفاوت به فعالیت بپردازد و قدم‌های مناسبی نیز در این زمینه برداشته است و در همین راستا این شرکت مطالعات وسیع بر روی سیستم‌ها و تکنولوژی‌های نوین را همواره در دستور کار خود دارد.

ارتباط با ما بستن
*

  • *آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بعد از پل پارک وی، خیابان شهید فیاضی (فرشته)، پلاک 148، طبقه 2
  • *کد پستی: 1965614413
  • *تلفن: 6-22048175
  • *تلفن پشتیبانی : 09382597304 - 09399317052
  • *فکس: 22048176
  • *ایمیل : info@fajrdev.ir
نام
آدرس پست الکترونیکی
پیام شما *